etiler koleji hakkında

Biz Kimiz?

Çocuklarımızın kendilerini ait hissettiği, destekleyici bir öğrenme ortamı sağlayan, çocuklarımızın yetenekleri ve ilgi alanlarına değer veren, çocuklarımızın bilişsel, fiziksel, duygusal, sosyal ve dil gelişimini amaçlayan, çocuklarımızın keşfetme, araştırma ve yaşayarak öğrenme becerilerini arttırıcı çalışmalar yapan, eşitlik, demokratik yaşam, saygı, bağımsızlık, çocuk hakları ve sosyal sorumluluk kavramları öncelikli değerleri olan, sosyal çevreye duyarlı, kendine güven duygusu olan, etkili iletişim kurabilen ve yabancı dili aktif kullanabilen bireyler yetiştirmeyi hedefleyen güçlü bir kurumuz.

EBEVEYNLER BİZİ TERCİH EDİYOR

Neden
Etiler Koleji?

0

Deneyimli Kadro

0

Nitelikli Öğretmenler

0

Mutlu Çocuklar

0

Toplam Faaliyetler

Beslenme

Menülerimiz çocukların yaş özelliklerine uygun ve günlük almaları gereken kaloriler göz önünde tutularak beslenme uzmanı tarafından aylık olarak hazırlanmaktadır.

Menülerimizde koruyucu, katkı, soya içerikli ürünler bulundurulmamaktadır. Doğal, taze, yüksek kalitede, mevsim sebze ve meyveleri ile her gün kendi mutfağımızda profesyonel aşçımız birbirinden lezzetli ve çeşitli yemekler hazırlamaktadır.

Okulumuzda öğrencilerimize sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olarak 3 öğün yemek imkânı sağlamaktadır.

anaokulu beslenme
anaokulu güvenlik

Güvenlik

Okulumuzun güvenliği, okul girişinde yer alan güvenlik görevlisine ek olarak binanın iç ve dış kısımlarında bulunan güvenlik kameraları ve alarm sistemi ile sağlanmaktadır.

Sağlık ve Hijyen

Öğretim yılı başında öğrencilerimizin genel sağlık bilgileri ve alerji durumları velilerimizden talep edilir. Öğrencilerin, olası acil rahatsızlıklarında, ilk tedavisi okulumuzda yapılır ve ihtiyaç halinde ailenin önerdiği bir sağlık kuruluşuna ya da anlaşmalı olduğumuz hastanemizde tedavisi için gerekli hizmet alınır.

anaokulu sağlık hijyen
anaokulu servis

Servis

Okulumuz, okul servis yönetmeliğine uygun okul taşıtları ile deneyimli, güvenilir şoförler ve hostesler ile hizmet vermektedir. Servis araçlarında emniyet kemeri kullanımı zorunludur.

Araştırma Süreci

Çocuğunuzun eğitimiyle ilgili alacağnız kararlar çok önemlidir ve iyi araştırma yapılması gerekir.

Hızlı Söyleşi Süreci

Kayıt öncesi yaptığımız söyleşilerde sizi tanımaya çalışırken, sizinde bizi tanımanıza imkan veririz.

Kayıt Süreci

Kayıt için gerekli prosedürler sizin için kolaylaştırılmıştır ve uzun süreli sözleşme istenmemektedir.

Çocuğu Tanıma Süreci

Çocuğunuzu kısa sürede tanımaya çalışır ve ona uygun ortam ve öğretmenlerle buluştururuz.

ÇOCUĞUNUZU 2018-2019 İÇİN KAYDETTİRİN

Şimdi Kayıt Ol

Bizi Arayabilirsiniz 0212 282 82 62